Manažer kvality

Publikováno: 22. 05. 2024

/ Náplň práce

Na této pozici budete zodpovídat za tvorbu, řízení a rozvoj systému kvality v naší společnosti.  Vaším úkolem bude optimalizovat procesy managementu kvality, prosazovat a aplikovat moderní metody a nástroje managementu kvality v celé organizaci. Nedílnou součástí Vaší práce bude i zodpovídat za tvorbu interních směrnic a norem systému kvality a zajišťovat jejich dodržování. Část vaší činnosti bude také technická kontrola na stavbách. Budete členem užšího management týmu a reportovat přímo na CEO.

Konkrétně Vás u nás budou čekat následující úkoly:

  • Vytvořit, řídit a zlepšovat systém kvality dle norem nebo oborových standardů ve stavebnictví
  • Zajistit certifikace ISO 9001, v budoucnu také ISO 14001 a ISO 45001
  • Vytvořit interní směrnice a normy systému kvality a zajištění jejich dodržování
  • Plánovat a kontrolovat provádění pravidelných interních auditů
  • Provádět pravidelnou technickou kontrolu staveb a dohlížet na kvalitativní připravenost k předání díla objednateli
  • Spolupracovat s externím BOZP poradcem, asistence implementaci opatření a doporučení
  • Vedení evidence neshod a reklamací
  • Prezentace eskalovaných případů vedení společnosti a analýza reklamací s cílem zvýšení kvality služeb

/ Požadujeme

  • VŠ a nebo SŠ s certifikátem v oblasti kvality managementu
  • dobré technické znalosti systémů TZB (klimatizace, VZT, vytápění, MaR)
  • 5 a více let zkušeností v kvality managementu ve stavebnictví
  • vynikající komunikační dovednosti a pozitivní myšlení
  • proaktivitu, samostatnost a leadership dovednosti
  • ochotu pracovat v kanceláři i na stavbách

/ Nabízíme

  • zajímavou a odpovědnou práci v přátelském a dynamickém kolektivu
  • nadprůměrné platební podmínky
  • zázemí prosperující společnosti a služební automobil
  • pružnou pracovní dobu a pravidelný home office
  • mobilní telefon a notebook
  • zaměstnanecké výhody (např. příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost Multisport karty a dalšího vzdělávání)

/ Nenašli jste vhodnou pracovní pozici, ale chtěli byste pracovat pro naši společnost? Zašlete nám svůj životopis.

Nahrát

Odesláním souhlasíte se zpracovaním osobních udajů

Zájemci o pracovní uplatnění v naší společnosti mohou zaslat svůj životopis na email:

kristyna.patenidisova@schulte-group.cz

případně na adresu provozovny společnosti:
Schulte TZB, s.r.o,
Obchodní 132, 251 01 Čestlice

Co nabízíme:

  • Práci na atraktivních projektech v hodnotě miliard korun, které mění nejen tvář Prahy, ale celé Evropy.
  • Jistotu zaměstnání u stabilní firmy s tradicí.
  • Motivační finanční ohodnocení (dle týdeníku Ekonom nejvyšší průměrnou mzdu ve stavebnictví).
  • Rychlý kariérní růst.

Zašleme vám informace o nových pracovních místech

Zadejte svůj e-mailem a obvykle 1x měsíčně vám zašleme náš newsletter. Lze se odhlásit. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.